VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
GSMP
OVERALL
SKP
SOBOTA 31.05.2014
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
NEDEĽA 01.06.2014
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
International Hill Climb Cup
Historic Hill Climb Championshiop
Majstrovstvá Slovenska
GSMP
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
skupina ...
Kategória I
Kategotia II
Skupina A
Skupina CN/E2-SC
Skupina D/E2-SS
Skupina E0
Skupina E1
Skupina GT
Skupina N
Skupina E2-SH
Trieda HS/HR-1300
Trieda HS/I 2500
Trieda J2 2500
Trieda J2-2000
Trrieda Z2 2000
Výsledky súťažných jázd v nedeľu 1.6.2014
GSMP
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.jazda
2.jazda
Spolu
Strata
1.
4
AMK Ecce Homo
TRNKA Petr
CZE
GLORIA
C8FT
E2-SS-1600
1:59.492
1:59.345
3:58.837
2.
12
Nagórski Tomasz
NAGÓRSKI Tomasz
POL
SUBARU
Impreza 4Turbo
E1 2000
2:00.603
2:00.553
4:01.156
02.319
02.319
3.
11
Drotár Autosport
DROTÁR Igor
SVK
ŠKODA
Fabia WRC
E1 2000
2:01.079
2:01.075
4:02.154
03.317
00.998
4.
17
Dubai
DUBAI
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo
E1 2000
2:04.510
2:03.259
4:07.769
08.932
05.615
5.
5
Nutrend Czech Nat. Team
SVOBODA Jirí
CZE
NORMA
M20F
E2-SC-2000
1:59.527
2:09.151
4:08.678
09.841
00.909
6.
6
Ladislav Deák
DEÁK Ladislav
SVK
RADICAL
SR4
E2-SC-1400
2:08.937
2:09.800
4:18.737
19.900
10.059
7.
8
Beltowski Marcin
BELTOWSKI Marcin
POL
SUBARU
Impreza
E2-SH
2:09.981
2:12.014
4:21.995
23.158
03.258
8.
18
Marcin Gladysz
GLADYSZ Marcin
POL
VW
Scirocco
E1 2000
2:13.681
2:11.105
4:24.786
25.949
02.791
9.
71
Marcin Slobodzian
SLOBODZIAN Marcin
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo IX
N 2000
2:12.577
2:13.252
4:25.829
26.992
01.043
10.
2
Folta Sebastian
FOLTA Sebastian
POL
LOTUS
Opel
E2-SS-2000
2:14.407
2:12.461
4:26.868
28.031
01.039
11.
20
Drotár Autosport
KOVALČÍK Michal
SVK
ŠKODA
Fabia WRC
E1 2000
2:13.367
2:14.561
4:27.928
29.091
01.060
12.
53
Koziol Grzegorz
KOZIOL Grzegorz
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo VIII
A 2000
2:15.330
2:14.092
4:29.422
30.585
01.494
13.
74
Mateusz Golek
GOLEK Mateusz
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo IX
N 2000
2:14.443
2:15.350
4:29.793
30.956
00.371
14.
96
Ostrowski Piotr
OSTROWSKI Piotr
POL
BMW
E36 M3
HS/Z 2000
2:18.449
2:17.335
4:35.784
36.947
05.991
15.
52
Drotár Autosport
KOVALČÍK Michal ml.
SVK
ŠKODA
Octavia WRC
E1 2000
2:17.692
2:18.385
4:36.077
37.240
00.293
16.
35
Piekos Szymon
PIEKOS Szymon
POL
HONDA
Civic
E1-2000
2:18.419
2:19.039
4:37.458
38.621
01.381
17.
27
Fedorowicz Rafal
FEDEROWICZ Rafal
POL
BMW
E46 M3
E1/RWD 2000
2:18.994
2:19.065
4:38.059
39.222
00.601
18.
95
Szumiec Rafal
SZUMIEC Rafal
POL
LANCIA
Delta
HS/Z 2000
2:19.623
2:18.643
4:38.266
39.429
00.207
19.
33
L Racing s.r.o.
BARAN Roman
POL
RENAULT
Clio
E1-2000
2:19.629
2:20.164
4:39.793
40.956
01.527
20.
32
Wolf Alexander
WOLF Alexander
AUT
PEUGEOT
306 Maxi
E1-2000
2:21.423
2:18.852
4:40.275
41.438
00.482
21.
36
Gasc Artur
GASC Artur
POL
HONDA
Civic
E1-2000
2:20.441
2:20.216
4:40.657
41.820
00.382
22.
73
Szulc Wojciech
SZULC Wojciech
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo X
N 2000
2:21.411
2:19.761
4:41.172
42.335
00.515
23.
26
Zyszczynski Ryszard
ZYSZCZYNSKI Ryszard
POL
BMW
E36
E1/RWD 2000
2:20.573
2:22.225
4:42.798
43.961
01.626
24.
29
EMS Racing Team
JUHAS Martin
SVK
BMW
M3
E1/2WD 2000
2:22.613
2:20.883
4:43.496
44.659
00.698
25.
54
Serafinowicz Rafal
SERAFINOWICZ Rafal
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo VIII
A 2000
2:23.043
2:21.922
4:44.965
46.128
01.469
26.
46
Steps Nitra Racing
HROBA Martin
SVK
ŠKODA
Fabia 1.4
E1-1400
2:23.084
2:23.083
4:46.167
47.330
01.202
27.
105
Katrex Karolina Autosport
CZAPKA Marian
POL
PORSCHE
928
C3-C3 2000
2:24.310
2:23.236
4:47.546
48.709
01.379
28.
41
Steps Nitra Racing
HROBA Oto
SVK
CITROEN
C2R2 Max
E1-1600
2:24.784
2:24.241
4:49.025
50.188
01.479
29.
56
AK Dubrovnik Racing
HERNADI László
CRO
MITSUBISHI
Evo VIII
A 2000
2:25.339
2:23.943
4:49.282
50.445
00.257
30.
16
Boczek
BOCZEK
POL
MITSUBISHI
Lancer Evo
E1 2000
2:24.185
2:25.262
4:49.447
50.610
00.165
31.
93
Beltowski Wojciech
BELTOWSKI Wojciech
POL
AUDI
Sport Quattro
HS/J2 2500
2:26.378
2:26.325
4:52.703
53.866
03.256
32.
66
Wójtowicz Ewa
WÓJTOWICZ Ewa
POL
CITROEN
C2R2 Max
A-1600
2:26.427
2:27.677
4:54.104
55.267
01.401
33.
79
Bak Bartosz
BAK Bartosz
POL
HONDA
Civic
N-2000
2:28.509
2:28.928
4:57.437
58.600
03.333
34.
42
Motoršport Koleno
KOLENO Miloš
SVK
ŠKODA
130 LR
E1-1600
2:29.845
2:29.747
4:59.592
1:00.755
02.155
35.
77
Karok Krupa
KRUPA Karol
POL
RENAULT
Clio Sport
N-2000
2:30.012
2:29.640
4:59.652
1:00.815
00.060
36.
61
Michal Bochenek
BOCHENEK Michal
POL
HONDA
Civic
A-2000
2:30.203
2:30.087
5:00.290
1:01.453
00.638
37.
62
Strong Racing Team
HUDÝ Vladimír
SVK
HONDA
Civic Type-R
A-2000
2:31.621
2:29.833
5:01.454
1:02.617
01.164
38.
94
Szarek Daniel
SZAREK Daniel
POL
VW
Golf
HS/J2-2000
2:30.818
2:32.238
5:03.056
1:04.219
01.602
39.
28
PEVA racing
HABERMANN Bedrich
SVK
PORSCHE
911
E1/2WD 2000
2:33.021
2:33.429
5:06.450
1:07.613
03.394
40.
21
EMS Racing Team
ŠKARPÍŠEK Sergej
SVK
OPEL
Astra Gsi 16V Turbo
E1/2WD 2000
2:33.480
2:32.990
5:06.470
1:07.633
00.020
41.
80
Radoslaw Cwieczek
CWIECZEK Radoslaw
POL
RENAULT
Clio Sport
N-2000
2:35.039
2:36.043
5:11.082
1:12.245
04.612
42.
102
Autošportkmeť
KMEŤ František
SVK
METALEX
MTX 1-03
C5-E2-1600
2:37.616
2:38.443
5:16.059
1:17.222
04.977
43.
84
Szarek Bartolomiej
SZAREK Bartolomiej
POL
RENAULT
Clio Sport II
N-2000
2:47.223
2:45.392
5:32.615
1:33.778
16.556
44.
1
Nutrend Czech Nat. Team
JANÍK Václav
CZE
LOLA
B02/50
E2-SS-3000
704:10.094
1:57.136
706:07.230
702:08.393
700:34.615
45.
55
Krzysztof Maszczyk
MASZCZYK Krzysztof
POL
MITSUBISHI
Evo VIII
A 2000
704:12.201
2:13.785
706:25.986
702:27.149
18.756
9
Kluza Waldemar
KLUZA
Waldemar
POL
MITSUBISHI Colt
E2-SH
2:06.094
odstúpil
14
L Racing s.r.o.
BÉREŠ
Jozef
SVK
SUBARU Impreza WRX Sti
E1 2000
2:02.711
odstúpil
76
Madziara Jacek
MADZIARA
Jacek
POL
BMW E87 120 d
N-2000
neštartoval
neštart.
78
Wodzinski Piotr
WODZINSKI
Piotr
POL
HONDA Civic
N-2000
2:42.348
neštart.
81
Fabian
FABIAN
POL
HONDA Civic Type-R
N-2000
neštartoval
neštart.
83
Sanecki Pawel
SANECKI
Pawel
POL
RENAULT Clio
N-2000
neštartoval
neštart.